Transportation

Společnost fgFORTE je v oblasti Transportation oficiálním partnerem značky Changhong, která je světovým výrobcem NiCd baterií. Portfolio Changhong nabízí širokou škálu produktů pro různé aplikace v rámci odvětví železniční dopravy, jako jsou stacionární napájení, signalizace nebo palubní zařízení. Společnost Changhong směřuje své současné aktivity k posílení své pozice na evropském trhu, a proto aktuálně testuje a vyvíjí nové produkty, které budou splňovat nejnovější požadavky železničního průmyslu z hlediska velikosti, výkonu a údržby.

Mezi hlavní výhody nikl kadmiových akumulátorů patří především vysoká spolehlivost a životnost. Ve srovnání s jinými typy akumulátorů poskytují možnost odběru velmi vysokých proudů a vyznačují se schopností velmi rychlého nabíjení.  Významnou předností je široký rozsah provozních teplot (–40°C až + 70°C), výborné mechanické vlastnosti – odolnost vůči rázům a vibracím je předurčuje pro použití v náročných provozech například u kolejových vozidel.

Typickým rysem je relativně malá změna napětí v průběhu vybíjení, což znamená že napětí je téměř po celou dobu vybjení konstantní  a to téměř až do plného vyčerpání kapacity.

NiCd - nikl kadmiové akumulátory

Mezi hlavní výhody nikl kadmiových akumulátorů fgFORTE patří především vysoká spolehlivost a životnost. Ve srovnání s jinými typy akumulátorů poskytují možnost odběru velmi vysokých proudů a vyznačují se schopností velmi rychlého nabíjení.  Významnou předností je široký rozsah provozních teplot (–40°C až + 70°C), výborné mechanické vlastnosti – odolnost vůči rázům a vibracím je předurčuje pro použití v náročných provozech například u kolejových vozidel.

Typickým rysem je relativně malá změna napětí v průběhu vybíjení, což znamená že napětí je téměř po celou dobu vybjení konstantní  a to téměř až do plného vyčerpání kapacity.

Nikl kadmiové akumulátory jsou k dispozici ve třech základních provedeních:
1. KPH - články s tenkými deskami a etrémně velkou aktivní plochou především pro krátkodobé vybíjení vysokými proudy
2. KPM - články s deskami optimalizovanými pro střední stupeň zátěže střednědobých a dlouhodobých časů
3. KPL - články se silnými deskami pro aplikace s nižšími vybijecími proudy a dlouhou dobou vybíjení

Jaké jsou nejlepší baterie pro oblast transportation, se dozvíte na našem zákaznickém centru:  info@fg-forte.cz, tel: 571 891 141

Klíčové související produktové řady fgFORTE:
NiCd - nikl kadmiové akumulátory
fgFORTE AGM 6FG

img+420 571 891 141

Projekty podporované z fondů EU

Projekt 1
V rámci Operačního programu zaměstnanost realizujeme projekt na vzdělávání zaměstnanců v kurzech zaměřených na obecné IT; měkké a manažerské dovednosti; účetní a ekonomické znalosti, technické a jiné odborné vzdělávání. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Do projektu bude zapojeno celkem 12 zaměstnanců žadatele. Projekt je z 85 % financován ze zdrojů EU.
Název projektu: Vzdělávání - fgFORTE
CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005016
Období realizace: 1. 3. 2017 – 28. 2. 2019

Projekt 2
V rámci Operačního programu zaměstnanost realizujeme projekt na vzdělávání zaměstnanců v kurzech zaměřených na obecné IT, měkké a manažerské dovednosti, účetní a ekonomické znalosti, specializované IT, technické a jiné odborné vzdělávání. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Do projektu bude zapojeno celkem 15 zaměstnanců žadatele. Projekt je z 85 % financován ze zdrojů EU.
Název projektu: Vzdělávání zaměstnanců fgFORTE
CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/00012365
Období realizace: 1. 2. 2020 – 31. 1. 2022

Projekt 3
V rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost realizujeme projekt, jehož cílem je stavba nového sídla společnosti, kde se bude nacházet edukativní centrum. Prostory centra budou zařízeny potřebným vnitřním vybavením – nábytkem a technikou tak, aby mohlo sloužit svému účelu. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.
Název projektu: Edukativní centrum fgFORTE, s.r.o.
CZ.01.2.07/0.0/0.0/18_221/0018310
Období realizace: 29. 5. 2019 – 30. 6. 2021

Projekt 4
V projektu dojde k využití odborného poradenství s cílem jasně a kvalitně nastavit firemní strategii a procesy řízení lidských zdrojů tak, aby firma následně získala certifikát We Invest in People.
Název projektu: WIIP poradenství firmy fgFORTE
CZ.01.2.06/0.0/0.0/20_344/0026346
Období realizace: 1. 9. 2021 – 31. 12. 2022

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím